Özmen Lidaş, 53.500 ton hububat depolama kapasitesine sahip 16 adet modern çelik silodan oluşan bir tesistir. Silolarımızın yeni ve su sızdırmaz özellikte olması nedeniyle ürünleriniz her zaman en iyi koşullarda muhafaza edilebilmektedir.

Özmen Lidaş tesislerinde bulunan hububatınız bize emanet olup, kutsallığına inanarak emaneti en iyi şekilde korumak görevimizdir.

Vizyonumuz, üreticilerimizin ürünlerini Özmen Lidaş’a telsim etmeleri halinde hasat dönemindeki düşük ücretlendirmeden kurtararak ürünlerinin değer bulduğu dönemde piyasaya sürmelerini sağlamak üzerine kuruludur. Böylece üreticimizin emeğinin karşılığını değerinde alabileceğinin farkındalığına sahip olarak bu doğrultuda çalışmalar yürütmekteyiz.

Hem Gaziantep’in hem de bölgemizin sahip olduğu değerin ve potansiyelin farkındayız. Ülkemize ve bölgemize bu doğrultuda yatırımlar yaparak depolama kapasitemizi bölgemizin ihtiyacına göre en az iki katına çıkartmayı ve üreticimize daha yakın olmak amacıyla farklı bölgelerde aynı hedeflerle yeni tesisler inşa etmeyi hedeflemekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

DEPOLAMA

İLAÇLAMA

TEMİZLEME

ELEME

HAVALANDIRMA

ANALİZ / BELGELENDİRME

Kurucumuzun mesajı:

Özmen Lidaş'ın kuruculuğunu üstlenen, un ve hububat sektörünü 1950 senesinden bu yana bir aile geleneği haline getirmiş olan Özmen ailesi tecrübelerini gelecek nesillere aktarmaya devam ediyor. Yıllar içerisinde ÖzmenUn markası altında edinilen vizyon ve bilincin, sahip olunan uzman kadro ile Lisanslı Depoculuk sektörüne de taşınması hedefleniyor. Tarih boyu ticarette ön planda olan Gaziantep günümüzde de sanayisi ile ön plana çıkıyor. Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından gelen hammaddelerin işlenerek tekrar dünyaya dağıltıldığı bir merkez olan Gaziantep'te bu hizmeti vererek tüm tüccar ve sanayicilerimize hem güvence hem de kolaylık sağlanması hedefleniyor.